Akce

Organizujeme akce pro děti i celé rodiny, zajišťujeme vzdělávací akce pro pěstouny. Pořádáme přednášky pro širokou veřejnost. Účastníme se besed a akcí k propagaci pěstounství. Sledujte náš web nebo náš facebook. Pro více informací a přihlašování se obracejte na nás.


Lektor Mgr. Lukáš Látal nás provede tématem Jak bezpečně zvládnout online svět a rizika ve virtuálním světě a po přespání na Polárce vyrazíme na Ondřejník!!!

Přednáška pro veřejnost:
Sourozenecký vztah a jeho kvalita ovlivňuje naše celoživotní způsoby, jak si v životě utváříme vztahy a jakou mají hloubku. Neméně důležité jsou i sourozenecké spory, které nás učí prosazovat se, soupeřit, spolupracovat i respektovat druhé. Díky sourozencům se zkrátka od malička učíme poznávat sami sebe, druhé i své okolí....

Akce pro veřejnost:
Přijďte s Moravskoslezským krajem v rámci kampaně Dejme dětem rodinu prožít tři zajímavé víkendy. Pro rodiny s dětmi i všechny ostatní je připraven bohatý zábavný program. Na každé akci budou moci návštěvníci v případě zájmu získat informace k náhradní rodinné péči.